Umelý kameň POLYSTON Solid Surface™

Vlastnosti

POLYSTON Solid Surface™

Polyston Solid Surface™ je materiál vyvinutý spoločnosťou Polyston s.r.o. Vďaka zloženiu zo špeciálnej živice a minerálneho plniva patrí do skupiny polymérov - Termoset, ktoré po termickom vytvrdení už nie je možné ďalej spracovať teplom. Veľkou výhodou materiálu je preto jeho odolnosť voči tvarovým zmenám vplyvom vysokej teploty. Produkty z umelého kameňa sú antibakteriálne, hygienické, odolávajú vysokým teplotám, mrazu ale aj bežným kyselinám, rozpúšťadlám a farbivám. Materiál sa ľahko udržiava a jeho povrch je možné naším servisným zásahom prebrúsiť.

výhody Produktov z umelého kameňa 

Veľkou výhodou produktov z materiálu Polyston Solid SurfaceTM je ich spájanie do jedného celku bez viditeľných spojov. Pracovná doska môže plynulo prechádzať do zadnej lišty alebo obkladu steny. Drezy a umývadlá sú priamo vsadené do dosky a spolu vytvárajú homogénny povrch, ktorý je nenasiakavý a antibakteriálny. Drezy a umývadlá sú povrchovo chránené vrstvou AntishockTM, ktorá zamedzuje mechanickému poškodeniu a usadzovaniu vodného kameňa.

umývadlá z polyston solid surface

Údržba umelého kameňa

Polyston Solid SurfaceTM je materiál nenáročný na údržbu. Postačuje používať bežné čistiace prostriedky bez obsahu abrazív. Náročné potravinárske farbivá (káva, čaj, červené víno...) jednoducho odstránime čistiacim prostriedkom s obsahom kyseliny citrónovej alebo citrónovou šťavou.

Viac o údržbe Polyston Solid Surface

Na detailoch záleží

Práve kvôli precíznym detailom vyvinula spoločnosť Polyston s.r.o. materiál Polyston Solid SurfaceTM. Vo svojej kategórii povrchov solid surface vyniká zvýšenou odolnosťou voči vysokým teplotám ale aj kyselinám a rozpúšťadlám. Materiál sa v prvej fáze odlieva do foriem v chemickom laboratóriu, opracováva sa špeciálnymi nástrojmi a následne sa finalizuje dôkladnou ručnou prácou našich zručných pracovníkov. Výsledný produkt z Polyston Solid Surface má premyslené detaily a povrch teplý na dotyk.

príďte sa presvedčiť ešte dnes