Mimoriadne odolný sklo keramický kompozit.

Dekton je ultrakompaktný povrch, ktorý pozostáva z komplexnej zmesi surovín používaných pre výrobu najnovších trendov v oblasti skla a porcelánu a taktiež kremenných povrchov najvyššej kvality.
Dekton využíva exkluzívnu technológiu spekaných častíc, špičkový proces, ktorý predstavuje zrýchlenú verziu metamorfózy, ktorej podlieha prírodný kameň vystavený po tisícročia vysokým teplotám a tlaku. Technológia spekaných častíc spája skutočne inovatívne postupy z najpokročilejších technologických odborov.

Táto evolúcia predstavuje technologický a priemyselný skok schopný generovať nový proces, revolučný materiál a špičkový produkt. Ponúka nekonečné možnosti dizajnu pre vonkajšie a vnútorné priestory.
Známkou odlišnosti sú nulová pórovitosť a nulové mikroskopické defekty, ktoré spôsobujú slabé miesta alebo pnutia. Dekton pozostáva z 93% kremeňa a 20 raw (surových/ostatných) materiálov.
Dekton je dokonalý povrch pre kuchynské dosky: je vysoko odolný voči škvrnám, poškriabaniu a teplu a je dostupný v širokej škále farieb. Vonkajšie pracovné dosky Dekton sú odolné a trvácne.

Inovatívne povrchy sa menia na funkčné a krásne pracovné dosky, preto stavte na kvalitu a precíznosť povrchu Dekton.

Viac o Dekton